SXT32412AA16-19.200M
Numer produktu DigiKey
2388-SXT32412AA16-19.200M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXT32412AA16-19.200M
Opis
CRYSTAL 19.200MHZ 12PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19.2 MHz ±50ppm Kryształy 12pF 70 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SXT32412AA16-19.200M Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
19.2 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)