SXT22419CA38-25.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SXT22419CA38-25.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXT22419CA38-25.000M
Opis
CRYSTAL 25.000MHZ 19 PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±25ppm Kryształy 19pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
SXT22419CA38-25.000M Modele
Pojemność obciążenia
19pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Częstotliwość
25 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±25ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)