SXT22410ED16-30.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SXT22410ED16-30.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXT22410ED16-30.000M
Opis
CRYSTAL 30.000MHZ 10 PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 MHz ±15ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
SXT22410ED16-30.000M Modele
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Częstotliwość
30 MHz
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)