SXT22410CA07-40.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SXT22410CA07-40.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXT22410CA07-40.000M
Opis
CRYSTAL 40.000MHZ 10 PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz ±25ppm Kryształy 10pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SXT22410CA07-40.000M Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
40 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±25ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)