SXT21412EE38-50.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SXT21412EE38-50.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXT21412EE38-50.000M
Opis
CRYSTAL 50.000MHZ 12PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz ±15ppm Kryształy 12pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
SXT21412EE38-50.000M Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Częstotliwość
50 MHz
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)