SXT21412CA48-16.384M
Numer produktu DigiKey
2388-SXT21412CA48-16.384M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXT21412CA48-16.384M
Opis
CRYSTAL 16.384MHZ 12PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16.384 MHz ±25ppm Kryształy 12pF 200 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SXT21412CA48-16.384M Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
16.384 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±25ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)