SXO75P3A481-106.250M
Numer produktu DigiKey
2388-SXO75P3A481-106.250M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXO75P3A481-106.250M
Opis
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
106.25 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
80mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)