SXO75L3B481-200.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SXO75L3B481-200.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXO75L3B481-200.000M
Opis
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
LVDS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
60mA
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)