SXO75L3A271-100.000M
Numer produktu DigiKey
5173-SXO75L3A271-100.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXO75L3A271-100.000M
Opis
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
1 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
LVDS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Opakowanie
Listwa
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Prąd - zasilania (maks.)
60mA
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)