SXO75C3A271-10.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SXO75C3A271-10.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXO75C3A271-10.000M
Opis
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Prąd - zasilania (maks.)
16mA
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,063" (1,60mm)