SXO53P3C271-148.500M
Numer produktu DigiKey
2388-SXO53P3C271-148.500M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXO53P3C271-148.500M
Opis
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
148.5 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Prąd - zasilania (maks.)
80mA
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)