SXO53L3D271-155.520M
Numer produktu DigiKey
2388-SXO53L3D271-155.520M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXO53L3D271-155.520M
Opis
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
155.52 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Prąd - zasilania (maks.)
60mA
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)