SXO53C3B381-27.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SXO53C3B381-27.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXO53C3B381-27.000M
Opis
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-30°C - 75°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
16mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)