SXO22C3A161-100.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SXO22C3A161-100.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXO22C3A161-100.000M
Opis
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SXO22C3A161-100.000M Modele
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)