SSO32P3A271-125.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SSO32P3A271-125.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSO32P3A271-125.000M
Opis
SILI OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
125 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
LVPECL
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
70mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)