Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Siward
W magazynie: 200
Arkusz danych
Siward
W magazynie: 200
SiTime
W magazynie: 0
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 317
125 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SSO32L3A481-125.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SSO32L3A481-125.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSO32L3A481-125.000M
Opis
SILICON OSC XO 125.0000MHZ LVDS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Wyjście
LVDS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
55mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)