SSO32C1A071-12.000M | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 2388-SSO32C1A071-12.000M-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | SSO32C1A071-12.000M |
Opis | SILICON OSC XO 12.0000MHZ CMOS |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 12 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - zasilania 1,8V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±50ppm |
Seria | Temperatura robocza 0°C - 70°C |
Opakowanie Zbiorcze | Prąd - zasilania (maks.) 55mA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 4-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Obudowa dostawcy urządzenia 4-VDFN (3,2x2,5) |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,035" (0,90mm) |