SAX32410DX4A-25.000M
Numer produktu DigiKey
2388-SAX32410DX4A-25.000M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SAX32410DX4A-25.000M
Opis
CRYSTAL 25.000M 10PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±20ppm Kryształy 10pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±150ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Pojemność obciążenia
10pF