SAW3129F4B-32.768K
Numer produktu DigiKey
2388-SAW3129F4B-32.768K-ND
Producent
Numer produktu producenta
SAW3129F4B-32.768K
Opis
CRYSTAL 32.768K 9PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±10ppm Kryształy 9pF 70 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32.768 kHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (3,2x1,5)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność obciążenia
9pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)