CDRH73NP-330MC-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Pulse Electronics
W magazynie: 3 107
Arkusz danych
33 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 910 mA Maks. 240mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDRH73NP-330MC-B
Numer produktu DigiKey
CDRH73NP-330MC-B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDRH73NP-330MC-B
Opis
FIXED IND 33UH 910MA 240 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 240mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,287" (7,30mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)