P1166.333NLT
Numer produktu DigiKey
553-1794-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-1794-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-1794-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
P1166.333NLT
Opis
FIXED IND 33UH 940MA 205 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 940 mA Maks. 205mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P1166.333NLT Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 205mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,297" x 0,297" (7,54mm x 7,54mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,51mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1A