CDRH124NP-180MC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 1 207
Arkusz danych
Similar
Pulse Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Pulse Electronics
18 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 3.1 A Maks. 57mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDRH124NP-180MC
Numer produktu DigiKey
CDRH124NP-180MC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDRH124NP-180MC
Opis
FIXED IND 18UH 3.1A 57 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 57mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,472" (12,00mm x 12,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)