SRR1240-180M
Numer produktu DigiKey
SRR1240-180MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR1240-180MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR1240-180MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1240-180M
Opis
FIXED IND 18UH 3.2A 55 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.2 A Maks. 55mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1240-180M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 55mOhm
Seria
Q przy częst.
14 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
20MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
3A