CDRH105RNP-681NC | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | CDRH105RNP-681NC-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | CDRH105RNP-681NC |
Opis | FIXED IND 680UH 510MA 1.599 OHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 25 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 680 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 510 mA Maks. 1,599Ohm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CDRH105RNP-681NC Modele |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 520mA |
Prod. | Ekranowanie Ekranowany |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 1,599Ohm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Temperatura robocza -40°C - 100°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±30% | Rozmiar / wymiar 0,402" x 0,394" (10,20mm x 10,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,201" (5,10mm) |