DR1050-681-R
Numer produktu DigiKey
283-DR1050-681-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-DR1050-681-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-DR1050-681-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR1050-681-R
Opis
FIXED IND 680UH 560MA 1.369 OHM
Szczegółowy opis
680 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 560 mA Maks. 1,369Ohm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
DR1050-681-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
550mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,369Ohm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,406" (10,50mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)