CDRH105RNP-681NC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 33
Arkusz danych
680 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 510 mA Maks. 1,599Ohm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDRH105RNP-681NC
Numer produktu DigiKey
CDRH105RNP-681NC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDRH105RNP-681NC
Opis
FIXED IND 680UH 510MA 1.599 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDRH105RNP-681NC Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
520mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,599Ohm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,402" x 0,394" (10,20mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,201" (5,10mm)