SWH25X-NULC-S11-UU-BA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Adam Tech
W magazynie: 2 623
Arkusz danych
Ilustracja dla SWH25X-NULC-S11-UU-BA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SWH25X-NULC-S11-UU-BA
Numer produktu DigiKey
SWH25X-NULC-S11-UU-BA-ND
Producent
Numer produktu producenta
SWH25X-NULC-S11-UU-BA
Opis
CONN RCPT HSG 11POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Beżowe 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Beżowe
Status części
Aktywny
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Typ złącza
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,100" (2,54mm)