Ilustracja dla SWH201-NULN-S16-UU-WH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SWH201-NULN-S16-UU-WH
Numer produktu DigiKey
SWH201-NULN-S16-UU-WH-ND
Producent
Numer produktu producenta
SWH201-NULN-S16-UU-WH
Opis
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,079" (2,00mm)
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Białe
Status części
Aktywny
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Typ złącza
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,079" (2,00mm)