SMH100-LPSE-S20-RA-BK
Numer produktu DigiKey
S9213-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMH100-LPSE-S20-RA-BK
Opis
CONN HEADER R/A 20POS 1MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 20 pozycja 0,039" (1,00mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,071" (1,80mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,102" (2,60mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,050" (1,27mm)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
1A