SMH100-LPSE-D25-RA-BK
Numer produktu DigiKey
S9234-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMH100-LPSE-D25-RA-BK
Opis
CONN HEADER R/A 50POS 1MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 50 pozycja 0,039" (1,00mm)
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,071" (1,80mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,102" (2,60mm)
Wysokość izolacji
0,122" (3,10mm)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
1A