Ilustracja dla SMH100-LPPE-S10-RA-BK jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMH100-LPPE-S10-RA-BK
Numer produktu DigiKey
SMH100-LPPE-S10-RA-BK-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMH100-LPPE-S10-RA-BK
Opis
CONN HEADER R/A 10POS 1MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 10 pozycja 0,039" (1,00mm)
Modele EDA/CAD
SMH100-LPPE-S10-RA-BK Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,071" (1,80mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,102" (2,60mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,050" (1,27mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
1A