PRPC039SAAN-RC
Numer produktu DigiKey
S1011EC-39-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRPC039SAAN-RC
Opis
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 39 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PRPC039SAAN-RC Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Prod.
Długość całkowita styku
0,448" (11,39mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,098" (2,50mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Materiał styku
Mosiądz
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A na styk
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku - bolec
Flash
Typ mocowania
Przeciwsobne
Bazowy numer produktu
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
W magazynie: 26475
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
W magazynie: 183
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM