PRPC038SACN-RC
Numer produktu DigiKey
S1131EC-38-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRPC038SACN-RC
Opis
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 38 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - bolec
0,320" (8,13mm)
Prod.
Długość całkowita styku
0,648" (16,47mm)
Wysokość izolacji
0,098" (2,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy (A)
3A na styk
0,230" (5,84mm)
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
W magazynie: 14206
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM