PRPC037SGAN-M71RC
Numer produktu DigiKey
S1311EC-37-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRPC037SGAN-M71RC
Opis
CONN HEADER R/A 37POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 37 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,318" (8,08mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Wysokość izolacji
0,098" (2,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy (A)
3A na styk
Długość alternatywna
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
W magazynie: 488
CONN HEADER R/A 39POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER R/A 38POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM