PREC037SABN-RC
Numer produktu DigiKey
S1022EC-37-ND
Producent
Numer produktu producenta
PREC037SABN-RC
Opis
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 37 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
PREC037SABN-RC Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,230" (5,84mm)
Długość całkowita styku
0,558" (14,18mm)
Wysokość izolacji
0,098" (2,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy (A)
3A na styk
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
W magazynie: 1820
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM