PEC32SFAN
Numer produktu DigiKey
S1212E-32-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEC32SFAN
Opis
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 32 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PEC32SFAN Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Prod.
Długość całkowita styku
0,538" (13,67mm)
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
0,318" (8,08mm)
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
W magazynie: 11729
CONN HEADER VERT 1POS
W magazynie: 3721
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM