PEC20SAHN
Numer produktu DigiKey
S1082E-20-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEC20SAHN
Opis
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 20 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - bolec
0,820" (20,83mm)
Prod.
Długość całkowita styku
1,150" (29,21mm)
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
0,230" (5,84mm)
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
W magazynie: 254
CONN HEADER VERT 1POS
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM