PEC15SAAN
Numer produktu DigiKey
S1012E-15-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEC15SAAN
Opis
CONN HEADER VERT 15POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 15 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PEC15SAAN Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Prod.
Długość całkowita styku
0,450" (11,43mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
100,0µin (2,54µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku - bolec
100,0µin (2,54µm)
Typ mocowania
Przeciwsobne
Bazowy numer produktu
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 199
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
W magazynie: 39996
CONN HEADER VERT 1POS
W magazynie: 34620
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM