PEC12SFCN
Numer produktu DigiKey
S1232E-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEC12SFCN
Opis
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 12 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
PEC12SFCN Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,320" (8,13mm)
Prod.
Długość całkowita styku
0,738" (18,75mm)
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
0,318" (8,08mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 197
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
W magazynie: 1069
CONN HEADER VERT 1POS
W magazynie: 641
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM