PEC12SBAN
Numer produktu DigiKey
S1112E-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEC12SBAN
Opis
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 12 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
PEC12SBAN Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,100" (2,54mm)
Wysokość izolacji
0,140" (3,56mm)
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Długość alternatywna
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
W magazynie: 6087
CONN HEADER R/A 1POS
W magazynie: 8194
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
W magazynie: 157
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM