PEC12DFAN
Numer produktu DigiKey
S2212E-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEC12DFAN
Opis
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 24 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
PEC12DFAN Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,318" (8,08mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Długość całkowita styku
0,538" (13,67mm)
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Liczba rzędów
2
Materiał styku
Brąz fosforowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 696
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
W magazynie: 1504
CONN HEADER VERT 2POS
W magazynie: 2624
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
W magazynie: 109
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM