PBC22SACN
Numer produktu DigiKey
S1031E-22-ND
Producent
Numer produktu producenta
PBC22SACN
Opis
CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 22 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - bolec
0,320" (8,13mm)
Prod.
Długość całkowita styku
0,650" (16,51mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-65°C - 125°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku - bolec
100,0µin (2,54µm)
Typ mocowania
Przeciwsobne
Bazowy numer produktu
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
W magazynie: 205
CONN HEADER VERT 1POS
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
W magazynie: 2210
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
W magazynie: 364
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM