GEC32SABN-M30
Numer produktu DigiKey
S1013E-32-ND
Producent
Numer produktu producenta
GEC32SABN-M30
Opis
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 32 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Długość alternatywna
CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM
W magazynie: 6473
CONN HEADER SMD 35POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 31POS 2.54MM