GEC31SBSN-M89
Numer produktu DigiKey
S1113E-31-ND
Producent
Numer produktu producenta
GEC31SBSN-M89
Opis
CONN HEADER SMD R/A 31POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 31 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,140" (3,56mm)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Długość alternatywna
CONN HEADER SMD R/A 36POS 2.54MM
W magazynie: 317
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER SMD R/A 34POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER SMD R/A 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM