GBC19SFBN-M30
Numer produktu DigiKey
S1043E-19-ND
Producent
Numer produktu producenta
GBC19SFBN-M30
Opis
CONN HEADER SMD 19POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 19 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,318" (8,08mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poliamid (PA9T), nylon 9T
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Grubość wykończenia styku - bolec
100,0µin (2,54µm)
Zakończenie
Lutowany
Bazowy numer produktu
Typ mocowania
Przeciwsobne
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM
W magazynie: 287
CONN HEADER SMD 35POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER SMD 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM