VNQ7140AJTR
Numer produktu DigiKey
497-15995-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-15995-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-15995-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VNQ7140AJTR
Opis
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO16
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik/sterownik zasilania 1:1 Kanał N 8A PowerSSO-16
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VNQ7140AJTR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
Niewymagane
Prod.
Prąd - wyjściowy (maks.)
8A
Seria
Rds wł. (typ.)
140mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ wejścia
Bez inwersji
Status części
Aktywny
Funkcje
Automatyczny restart, flaga stanu
Typ przełącznika
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Wykrywanie przerw w obciążeniu, zabezpieczenie przed przegrzaniem, ochrona przeciwprzepięciowa
Liczba wyjść
4
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Stosunek - wejście:wyjście
1:1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja wyjściowa
Wysoka strona
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerSSO-16
Typ wyjścia
Kanał N
Obudowa / skrzynia
Interfejs
Wł./wył.
Bazowy numer produktu
Napięcie - obciążenia
4V - 28V