VNQ7E100AJTR
Numer produktu DigiKey
497-19575-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-19575-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-19575-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VNQ7E100AJTR
Opis
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO16
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik/sterownik zasilania 1:1 Kanał N 7,5A PowerSSO-16
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VNQ7E100AJTR Modele
Kategoria
Rds wł. (typ.)
100mOhm
Prod.
Typ wejścia
Bez inwersji
Seria
Funkcje
Automatyczny restart, flaga stanu
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Typ przełącznika
Klasa
Motoryzacja
Liczba wyjść
4
Kwalifikacja
AEC-Q100
Stosunek - wejście:wyjście
1:1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja wyjściowa
Wysoka strona
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerSSO-16
Typ wyjścia
Kanał N
Obudowa / skrzynia
Napięcie - obciążenia
4V - 28V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
7,5A