VIPERGAN65DTR
Numer produktu DigiKey
497-VIPERGAN65DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-VIPERGAN65DTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-VIPERGAN65DTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VIPERGAN65DTR
Opis
ADVANCED QUASI-RESONANT OFFLINE
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Konwerter offline Zwrotna Topologia 240kHz 16-SO
Kategoria
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
9V - 23V
Producent
STMicroelectronics
Cykl pracy
0.5
Seria
Częstotliwość - przełączania
240kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Moc (W)
65 W
Status części
Aktywny
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Przeciążenie, nadmierna temperatura, przepięcie, zwarcie
Izolacja wyjściowa
Izolowane
Charakterystyka sterowania
Płynny rozruch
Przełączniki wewnętrzne
Tak
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Napięcie - przebicia
700V
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm), 14 odprowadzeń
Topologia
Zwrotna
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SO
Napięcie - rozruchowe
15 V