EVLVIPGAN65DF
EVLVIPGAN65DF
EVLVIPGAN65DF
Numer produktu DigiKey
497-EVLVIPGAN65DF-ND
Producent
Numer produktu producenta
EVLVIPGAN65DF
Opis
24 V/65 W REF DESIGN
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
VIPERGAN65D null Płytka ewaluacyjna z wyjściami
Kategoria
Napięcie - wyjściowe
24V
Prąd - wyjściowy
2,7A
Seria
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - wyjściowa
65W