STTH15L06D
Numer produktu DigiKey
497-3821-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STTH15L06D
Opis
DIODE STANDARD 600V 15A TO220AC
Szczegółowy opis
Diody 600 V 15A Otwór przelotowy TO-220AC
Modele EDA/CAD
STTH15L06D Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
85 ns
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
15 µA @ 600 V
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AC
Prąd - średni wyprostowany (Io)
15A
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.55 V @ 15 A